Хабарник і шизофренік Ківа завдяки Медведчуку став нардепом і телезіркою

16 січня 2020 14:47:34    

Скандально відомий колишній глава департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Ілля Ківа, у якого є судимість за хабарництво та довідка про психічне захворювання, завдяки новим покровителям став не тільки народним депутатом, але і ведучим телепередачі. Про це пишуть журналісти «Политека».

«Про корупційне минуле і психічне здоров’я Ківа говорить неохоче. Так, на одному з ефірів вибухнув істерикою, коли журналісти згадали про його судимості», – йдеться в матеріалі.

Раніше журналіст і блогер Володимир Бойко повідомляв, що в Єдиному державному реєстрі судових рішень зберігається вирок Октябрського районного суду Полтави від 24 грудня 2013 року у справі №1622 / 11616/2012, згідно з яким колишній заступник начальника управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області Ілля Ківа був засуджений за хабарництво відповідно до ч. 3 статті 368 КК України. Суд встановив Ківі покарання у вигляді штрафу у розмірі 10200 грн і позбавив права обіймати посади, державні посади строком на 1 рік.

За інформацією журналіста, Ківа на момент засудження був інвалідом другої групи в зв’язку з психічним захворюванням. Так, у тексті рішення суду зазначено, що Ківа «перебував на лікуванні у Полтавській обласній клінічній психіатричній лікарні з діагнозом: наслідки черепно-мозкової травми з псіхопатізація особистості, є інвалідом 2 групи». Саме з цієї причини суд виніс настільки м’який вирок хабарнику.

Втім, таке реноме ніяк не завадило Ківі зблизитися з главою МВС Арсеном Аваковим. Щоб влаштувати Ківу в МВС Аваков «умовив» суд переглянути і пом’якшити вирок.

«Але неадекватні і одіозні витівки Ківи постійно викликали обурення у громадськості, і Аваков був змушений звільнити свого буйного підопічного з Нацполиции, але залишив своїм радником. Однак Ківа недовго сумував, і швидко знайшов собі нових господарів. Тепер він народний депутат партії Медведчука «Опозиційна платформа «За життя», а також ведучий програми про боротьбу з корупцією на каналі ZIK», – йдеться в матеріалі.

На думку журналістів, Ілля Ківа – це показовий приклад того, як різного роду неадекватні хабарники і пройдисвіти не тільки влаштовують собі комфортне життя, але й мають нахабство з особливим цинізмом повчати інших, як їм жити.

The post Хабарник і шизофренік Ківа завдяки Медведчуку став нардепом і телезіркою appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS