Молода наречена Віктора Павліка похизувалася весільною сукнею

16 січня 2020 16:59:32    

Наречена народного артиста України Віктора Павліка та його концертний директор Катерина Реп’яхова готується до майбутнього весілля. Дівчина поділилася з підписниками фотографією із салону, в якому обирає весільну сукню.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в особистих Instagram-сторіз дівчина відповіла на питання допитливих фоловерів, чи визначилася пара з датою весілля.

Подробиці Катерина вирішила не розкривати, лише коротко відповіла, що з датою важливої події в її житті вони визначилися “давно”. До свого посту вона додала знімок, на якому позує в білій весільній сукні.

Екатерина Репьяхова показала фото свадебного платья

Чи справді Репяхова зупинилася на цьому варіанті вбрання не відомо, однак це поки перше і єдине  фото, що натякає на швидке весілля. У своєму пості дівчина також подякувала фоловерам за питання.

Сам же Віктор Павлик раніше зізнавався, що вже давно знайомий зі своєю майбутньою тещею, яка старша за нього лише на 4 роки. Якої думки мати 25-річної Реп’яхової про обранця її дочки та їх різницю у віці, артисту не цікаво: “Головне, що ми з Катею любимо один одного. Мені колись нагадали п’ять шлюбів, але дуже хочеться вже зупинитися на четвертому”, – говорив він.

Нагадаємо, раніше 53-річний український співак Віктор Павлік розлучився з дружиною Ларисою та розкрив таємницю своїх стосунків з 25-річною Катериною Репьяховой. За словами артиста, їх роман з Репьяховой триває близько трьох років, а після розлучення з дружиною Ларисою вони зберегли дружні стосунки — у пари підростає спільний син.

“Моя четверта дружина, за великим рахунком”, – сказав співак про нову кохану. При цьому відомо, що офіційно свої відносини Катерина і Віктор ще не оформили.

The post Молода наречена Віктора Павліка похизувалася весільною сукнею appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS