Студенти ЧДТУ ознайомилися з можливостями працевлаштування на одному з підприємств області

16 січня 2020 18:24:28    

Під час відвідування ТОВ «Юрія-фарм», у межах співпраці, студенти кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування ЧДТУ познайомилися з організацією управління на виробництві  та з можливостями подальшого працевлаштування на підприємстві. Про це повідомляє пресслужба ЧДТУ.

Юрія-Фарм – великий виробник медичних препаратів, який почав свою діяльністьу 1968 році. Більшість продукції, яку виробляє компанія призначена для продажу різним лікувальним організаціям і лікарням, і завдяки її високій якості компанія працює з великою кількістю клієнтів на постійній основі. Наразі на ТОВ «Юрія-фарм» працює більше, ніж 1500 фахівців, зокрема студенти та випускники Черкаського державного технологічного університету різних спеціальностей.

Відтак, студентська молодь дізналася, що компанія Юрія-Фарм виробляє продукцію різних категорій: інфузійна терапія; біопрепарати; розчини для перитонеального діалізу; прості інфузійні розчини; препарати в основі яких використовується гіалуронова кислота; небулайзери; антибактеріальні розчини; противірусні розчини; фунгіцидні розчини; протитуберкульозні препарати; мультимодальна аналгезія; медичні вироби в домашню аптечку тощо. Разом із цим, поміж видів діяльності ТОВ «Юрія-фарм»: виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; оптова торгівля фармацевтичними товарами; пакування; роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах; дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій; дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.

Запись Студенти ЧДТУ ознайомилися з можливостями працевлаштування на одному з підприємств області впервые появилась Видання Вичерпно.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS