На полях Черкащини зростає чисельність гризунів

16 січня 2020 19:57:29    

Погодні умови зими і відсутність снігового покриву сприяють життєдіяльності мишоподібних гризунів. За даними моніторингу фітосанітарів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, у заселених гризунами багаторічних травах, неорних землях виявлено 4-6 колоній з 2-5 жилими норами в кожній.

На посівах озимини фахівці відзначають крайове заселення полів від лісосмуг. Щільність гризунів становить від поодиноких нір до 1-3 жилих колоній на гектарі. Фітосанітари прогнозують ймовірне зростання  чисельності та шкідливості гризунів в озимині за рахунок міграції їх із заселених площ.

У разі, коли кількість жилих колоній зросте до  3-5 і більше на гектарі, необхідно розпочати обробку посівів шляхом внесення в нори біологічних препаратіві родентицидів, які представлені у «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Фахівці нагадують, що під час проведення захисних заходів від мишоподібних гризунів слід дотримуватись загальноприйнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил особистої гігієни.

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Запись На полях Черкащини зростає чисельність гризунів впервые появилась Видання Вичерпно.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS