У Мукачеві затвердили правила розміщення реклами і вивісок на території міської ОТГ

21 січня 2020 16:04:13    

У Мукачеві затвердили правила розміщення реклами і вивісок на території міської ОТГ
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міськради затвердили порядок розміщення&

 

Для їх розміщення потрібно звернутися з пакетом документів до ЦНАПу. Забороняється розміщення вивіски, якщо вона закриває таблички з назвами вулиць, номерами будинків та іншою соціально-необхідною інформацією. Також  не дозволяються вивіски, що затуляють огорожі балконів, декору фасадів, на будівлях незавершеного будівництва та на фасадах вище першого поверху.

Заборонені світлові табло та монітори, рухомі рядки, вивіски з динамічною підсвіткою в межах історичного ареалу міста, а також конструкції з пульсівною підсвіткою на житлових будинках та біля засобів організації дорожнього руху. Матеріали, з яких виготовляються вивіски, мають відповідати сучасним вимогам якості та дизайну та  гармонійно вписуватися в  стиль фасаду, не спотворюючи його архітектурну  зовнішність. 

Також не допускається розміщення вивісок із використанням знаків для товарів і послуг чи інших об'єктів інтелектуальної власності, права на які належать іншим особам та не передані власникам вивісок у користування. Питання про  погодження встановлення  вивіски розглядається на засіданні архітектурно-містобудівної ради.  

Картинки по запросу вивіски магазинів мукачево

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS