Клімкін, дав тривожний прогноз щодо зміни Конституції РФ

21 січня 2020 16:30:14    

Можливі зміни Конституції РФ, згідно з яким російське законодавство виявиться вище міжнародного, фактично означатимуть оголошення Росією війну Україні.

Про це повідомив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін 21 січня на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На його думку, дана зміна дозволить Росії розширити свою зону впливу.

«Це і раніше було основою політики РФ, але зараз стає офіційно закріпленої конституційно метою. Нам оголосили війну, метою якої є знищення України», — вважає Він.

Він також зазначив, що «війна» нібито буде йти на трьох напрямках: Росія легалізує «окупацію» Криму, не дозволить Україні захопити територію Л/ДНР, а також спробує «відірвати у нас південь і схід».

Раніше повідомлялося, що екс-главу МЗС України дуже стурбувало послання президента РФ Володимира Путіна до Федеральних зборів. Він зазначив, що верховенство російських законів означає повну відмову Росії дотримуватися міжнародні домовленості.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Держдума схвалила кандидатуру прем’єр-міністра Російської Федерації, ним став керівник Федеральної податкової служби Михайло Мішустін. Дмитро Медведєв, покинув свій пост 15 січня.

The post Клімкін, дав тривожний прогноз щодо зміни Конституції РФ appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS