Президент призначив головою Теребовлянської РДА заможного тернополянина

22 січня 2020 16:07:07    

Вчора, 21 січня, на сайті Президента України опублікували розпорядження про призначення Яреми Дмитровича Шатарського головою Теребовлянської районної державної адміністрації Тернопільської області.

Це перше призначення голови РДА на Тернопільщині у 2020 році.

Відповідно до декларації, поданої Яремою Шатарським 6 грудня 2019 року, за місцем проживання він зареєстрований у Києві, місце фактичного проживання — Тернопіль. Одружений з Людмилою Шатарською, має двох синів. Має земельну ділянку в Карпатах — у курортному селі с. Яблуця Івано-Франківської області — 693 м. кв. Є власником квартир у Тернополі — 107,2 кв м і на 50% власник квартири, площею 51,6 кв м (інша половина належить дружині), та на 25% володіє квартирою в Києві (88,8 кв. м), співвласниками задекларовані також дружина і сини. На Людмилу  Шатарську записані три земельні ділянки у селі Петриків Тернопільського району, площею 533, 700 і 300 кв м. Плюс ще один гараж і три невеликих приміщення в Тернополі. Окрім роботи в бібліотеці, Людмила Шатарська є приватним підприємцем.

Син «антикрупціонера» Яреми Шатарського – Артур Шатарський – на дострокових парламентських виборахбув довіреною особою кандидата в народні депутати від партії «Слуга Народу» по ОВО №167 Володимира Гевка. А тепер є його помічником-консультантом на постійній основі за трудовим договором.

Ярема Шатарський тричі балотувався до Тернопільської міської ради (1998, 2002 та 2015 роки), у 2015 році від “Народного контролю”, однак його жодного разу не обрали. У 1998 намагався пройти до Верховної Ради, але не виграв на виборах.

Попередня посада – керівник Тернопільського обласного відділу західного регіонального управління державної установи Антикорупційний комітет України.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS