Для двох львівських лікарень закуплять медичне обладнання на умовах фінансового лізингу

23 січня 2020 15:18:10    

На сесії Львівської міської ради підтримали ухвалу про закупівлю медичного обладнання комунальними некомерційними підприємствами, визначення умов i способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу. За відповідне рішення проголосувало 48 депутатів.

«Ми пропонуємо придбати обладнання для двох лікарень — 8-ої лікарні та лікарні швидкої медичної допомоги. Пропонується придбати томограф і ангіограф. Закупівля буде проводитись банком. Думаю, ми окремо з банком пропрацюємо, щоб було прозоро і ефективно, щоб про це усі знали», — додала Ірина Кулинич.

З метою поліпшення надання медичних послуг у м. Львові пропонується здійснити закупівлю фінансових лізингових послуг для придбання спеціального медичного обладнання, а саме комп’ютерний томограф та агіографічну рентгенівську систему з обладнанням для візуалізації судин для комунального некомерційного підприємства «8-ма міська клінічна лікарня м. Львова» та комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» відповідно.

Відтак, вартість обладнання становить 25 млн грн і 36 млн грн. Загальна вартість предмету лізингу — не більше 61 млн грн.

«Якщо ми купуємо дороге обладнання, то воно має працювати, якщо люди хочуть отримати послугу і готові заплатити в касу, то ці кошти має отримати установа, а не лікар. Я би хотів, щоб це обладнання мало окупність. Так, є ургентні хворі, тут дискусій нема, але якщо мова про звичайний огляд — інша річ. Я за те, щоб ми раціонально використовували кожну гривню», — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

«Ми проводили консультації з банком. Ми відкоригуємо термін лізингу до 4 років», — додала Ірина Кулинич.

«Якщо ми наведемо порядок в медичних установах у плані використання обладнання, то ми будемо мати додаткові ресурси. У світі таке обладнання також купують у лізинг, але там менша процентна ставка. Ми можемо створити окремий підрозділ, який буде надавати такі послуги, але ургентні хворі послугу отримувати будуть», — додав міський голова Львова.

©Медіастар

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS