Регіональні новини України Live

   
08:44 - Хотинська Районна Державна Адміністрація Сьогодні, 25 травня, свій День народження святкує завідувач сектор з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та...

Сьогодні, 25 травня, свій День народження святкує завідувач сектор з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Ігор Дмитрович Томін.
Шановний Ігоре Дмитровичу!
Щиро бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь – яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності.
Нехай Ваш ж...иттєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею!
Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху, злагоди та добробуту у Вашій оселі!
Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!
З Днем народження!

( Хотинська Районна Державна Адміністрація )
08:37 - Петро Брижак День філолога — професійне свято філологів. Святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня Слов'янської писемності т...

День філолога — професійне свято філологів. Святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня Слов'янської писемності та культури. Свято відзначається і в інших пострадянських слов'янських країнах. Це свято вчителів та викладачів у сфері мови і літератури, бібліотекарів, лінгвістів, літературознавців, перекладачів-філологів і всіх, хто має філологічну освіту.

Наука філоло́гія (від грец. φίλος — любов і грец. λόγος — слово, учення) — сукупність (єдність) гуманітарни...х наук: мовознавства, літературознавства, фольклористики, текстології, джерелознавства, риторики, палеографії тощо, які вивчають духовну культуру певного народу чи цивілізації через мовний і стилістичний аналіз літературних та інших пам'яток. Головним предметом її досліджень є текст, а метою — його коментар та інтерпретація.

Народившись та практично вирісши в бібліотеці села Коболчин, вбираючи красу і мудрість слова від чудових вчителів Коболчинської ЗОШ - Тамари Дмитрівни Гончар та Надії Миколаївни Заришняк, проживаючи на підготовчому відділенні ЧДУ в гуртожитку №2 Чернівецького держуніверситету, на протязі всього часу роботи на географічному факультеті (корпус №4) тісно спілкуючись з шановними колегами з філологічного факультету (корпус №6), під час роботи на посаді начальника управління культури та туризму облдержадміністрації, ніколи не покидало почуття причетності і любові до слова, до рідної мови.

Зі святом, дорогі колеги!

( Петро Брижак )
03:30 - Inga Makovetskaya Всі шляхи ведуть завжди додому......

Всі шляхи ведуть завжди додому...

( Inga Makovetskaya )
03:26 - Inga Makovetskaya Думаю........

Думаю.....

( Inga Makovetskaya )

24 травня 2020

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS