Про проект

 

Що це за сервіс?
Стрічка.ком — це автоматичний сервіс моніторингу та аналізу інформації з відкритих джерел Інтернету, блогів та провідних відео-колекторів. На сьогоднішній день до бази проекту входять близько 6 тис. ресурсів з України, Молдови, Придністров’я, Білорусі, суміжних регіонів Росії, Грузії, Абхазії, Південної Осетії, а також вибрані міжнародні джерела. Стрічка.ком оновлюється кожні 3 хв. та аналізує в середньому 1,5 млн. публікацій щомісяця.

Чим він корисний?
Користувачам сервісу Стрічка.ком немає необхідності перевіряти сотні веб-сайтів на предмет оновлень. Стрічка.ком — це стрічка публікацій, яка об’єднує цілі списки ресурсів за регіонами, тематичними категоріями та особистими налаштуваннями. Проект дозволяє переглядати публікації в режимі RSS-рідера і новинарного колектора, зберігати закладки, знаходити схожі матеріали, повні або часткові передруки, здійснювати пошук за ключовими словами, моніторити інформаційні потоки за заданими параметрами, розкривати маршрути поширення даних, виявляти інформаційні тренди, аналізувати динаміку національних і регіональних сегментів Інтернету.

Для кого створений сервіс?
Стрічка.ком — сервіс, створений у першу чергу для тих, хто професійно працює з інформацією: блогерів і журналістів, політологів та аналітиків, службовців і громадських діячів. У той же час ресурс зручний для всіх тих, хто активно стежить як за найпопулярнішими, так і за тематичними новинами.

Навіщо реєструватися на сайті?
Авторизовані користувачі мають змогу вмикати/вимикати джерела з потоків у налаштуваннях профілю, переглядати архів новин, створювати закладки та ін. Окрім того Стрічка.ком пропонує додатковий функціонал семантичного аналізу зібраної інформації.

Чому ресурс у статусі beta?
Незабаром ми розширимо можливості модифікувати потоки для зареєстрованих користувачів, вносити пропозиції до бази даних проекту, моніторити та аналізувати інформацію за фільтрами і закладками. Найближчим часом ми також запропонуємо новий принцип рубрикації даних.

Як мій сайт потрапив до потоку?
Стрічка.ком автоматично перевіряє оновлення веб-сторінок через RSS-канали в діапазоні від 3 до 30 хв. Редактори включили RSS-потік Вашого сайту до бази моніторингу Стрічка.ком.

Ви без дозволу копіюєте новини?
Ми не копіюємо публікації сайтів і не зберігаємо їх на своїх сторінках. Стрічка.ком ретранслює тільки ту інформацію, яку надає ваш RSS-канал, відтак Ви маєте змогу самостійно налаштовувати його параметри. По замовчуванню ми відображаємо Інтернет-джерела через технологію iFrame. Якщо з якоїсь причини Ви не бажаєте, щоби новини Вашого сайту відкривались через iFrame — будь ласка, повідомте нас через e-mail.

Чому саме iFrame?
Для зручності джерела сервісу Стрічка.ком відкриваються через iFrame не на всіх пристроях, а тільки на стандартних ПК і ноутбуках. Унікальні URL-адреси, які генеруються в iFrame, не індексуються пошуковими системами, але містять інформацію про лінк: час публікації, джерело, список републікацій або подібних новин, статистику поширень оригінального URL новини у соціальних мережах. При бажанні Ви можете прописати в коді свого сайту заборону на відображення в iFrame, однак тоді статистична інформація про новини буде недоступна — або, в разі її часткового відображення, читачам доведеться робити додатковий перехід на першоджерело.

Хто відповідає за ретрансльовані матеріали?
Всі права на матеріали належать їх авторам. Адміністрація проекту Стрічка.ком не несе відповідальності за актуальність, точність, повноту або якість матеріалів на цьому веб-сайті або інформацію, що міститься на ньому, за зміст матеріалів і за відповідність їх вимогам чинних нормативно-правових актів, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання товарних знаків, комерційних позначень та ін., а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням матеріалів на сайті і/або їх використанням.

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS