Погляд Live

   
10:46 - Шпальта За останню добу кількість інфікованих коронавірусом у Чернівецькій області різко збільшилась.Люди, що інфікувалися, переважно літн...

За останню добу кількість інфікованих коронавірусом у Чернівецькій області різко збільшилась.Люди, що інфікувалися, переважно літнього віку, також вірусом заразилися декілька дорослих віком до 55 років та одна дитина

COVID-19 у Чернівецькій області: скільки інфікованих, одужалих та географія поширення
shpalta.media
( Шпальта )
10:43 - Сергій Обшанський #управлінняконтролюблагоустрою #Незадовільний #санітарний #стан #міста Організація роботи департаментом ЖКГ з ліквідації стихійних...

#управлінняконтролюблагоустрою

#Незадовільний #санітарний #стан #міста
Організація роботи департаментом ЖКГ з ліквідації стихійних смітників, організація робіт з прибирання прилоткової частини доріг та тротуарів на території міста Чернівців - є незадовільною !

...

Під час обстеження території міста Чернівців 27.03.2020 року виявлено невиконання робіт з прибирання прибудинкових територій, тротуарів, прибордюрної частини доріг тощо.

Положенням про ДЖКГ, затвердженого рішенням Чернівецької міської ради VII скликання від 12.04.2017р. № 677 визначено наступне:

2.1.1. Створення в межах повноважень Департаменту сприятливих умов для функціонування житлово-комунального господарства, міського пасажирського транспорту, зв’язку та енергетики, забезпечення прав членів територіальної громади міста на сприятливі умови життєдіяльності.

2.1.3. Координація роботи підприємств житлово-комунального госпо-дарства щодо надання житлово-комунальних послуг.

2.1.7. Організація виконання робіт з благоустрою міста, його озеле-нення, освітлення, протизсувних робіт, ремонту та утримання міського шляхового господарства, ремонту, реконструкції, модернізації водопровідно-каналізаційного та теплопостачального господарства в місті Чернівцях і контроль за їх виконанням.

2.2.2. Здійснення відповідно до законодавства контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами комунального господарства, міського пасажирського транспорту, зв’язку.

3.1.3. Подання пропозицій до проектів місцевих програм соціально – економічного розвитку міста щодо поліпшення обслуговування населення та благоустрою міста.

3.1.5. Проведення аналізу стану житлово-комунального господарства міста і підготовки пропозицій до проекту міського бюджету щодо фінансу-вання місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства та видатків на організацію робіт з благоустрою міста.

3.1.18. Укладення з організаціями договорів на виконання робіт та надання послуг, визначення разом з ними та погодження договірних цін відповідно до діючих нормативних документів.

#TOTAL:
Підсумовуючи вищенаведене , за неналежну організацію робіт з прибирання міських територій несе відповідальність департамент житлово-комунального господарства міської ради в особі директора , як розпорядник коштів та замовник робіт.

( Сергій Обшанський )
10:27 - Сторожинець Інфо Відеозвернення голови Великокучурівської ОТГ Василя Тодеренчука щодо ситуації з поширенням коронавірусу в громаді...

Відеозвернення голови Великокучурівської ОТГ Василя Тодеренчука щодо ситуації з поширенням коронавірусу в громаді

( Сторожинець Інфо )
10:27 - ТВА / TVA За добу було зафіксовано 62 нових випадки....

За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

В Україні 30 березня зафіксовано вже 480 випадків COVID-19 » ТВА
tva.ua
( ТВА / TVA )
10:18 - Сокирянська районна державна адміністрація Інформація про стан хворих Станом на 10.00 годину 30 березня в інфекційному відділенні Сокирянської районної лікарня перебувають...

Інформація про стан хворих
Станом на 10.00 годину 30 березня в інфекційному відділенні Сокирянської районної лікарня перебувають 3 пацієнтів, одна особа, в якої підтверджено COVID-19, перебуває на кисневій дотації, її стан стабільно важкий.
Стан решти хворих середньої важкості, їм надається необхідне лікування. За минулу добу до інфекційного відділення хворих не поступало.
Ситуація в Чернівецькій області залишається складною. Медики наголошують на серйозності проблеми та додаткове навантаження на районну систему охорони здоров’я. Адже поряд з загрозливою інфекцією районна лікарня продовжує надавати медичну допомогу пацієнтам з хронічними захворюваннями, серцево – судинними хворобами, виникають і трагічні невідкладні випадки. І це насправді надзвичайно складно, тож дотримуємося карантину.

( Сокирянська районна державна адміністрація )
10:08 - Козлова Наталия Не моё . Автор мне неизвестен , к сожалению. Я ВРАЧ, Я УМЕР И ЛЕЖУ... Я умер и лежу в мешке, Лежу не в морге, не в могиле,... Ле...

Не моё . Автор мне неизвестен , к сожалению.

Я ВРАЧ, Я УМЕР И ЛЕЖУ...
Я умер и лежу в мешке,
Лежу не в морге, не в могиле,...
Лежу на ком -то, кто вчера
Уже успел наш мир покинуть

Мне лет не много, не старик,
И не убогий, не пропойца.
Я просто тот, кто жить хотел,
Но должен был со злом бороться..

Я бился с глупостью людской.
Я вас тянул из сил последних,
Я вас спасал, я вас лечил.
За что вы так со мной, ответьте!!

Меня убил ваш эгоизм,
Беспечный позитив не кстати.
Плевать вам было на запрет,
Вы раздавали смерть без сдачи.

Чем чушь нести и рассуждать
О том, как все мы тут не вечны,
Пора бы мозг вам свой включать
И просто быть к другим сердечней.

Сидите дома, вашу мать,
Со всех экранов вам толдычат.
Но вам плевать, что там в мешках
Уже гниют останки чьи-то.

Вам хочется гулять, болтать,
С друзьями в клубах тусоваться,
Потом несётесь все ко мне,
Когда начнёте задыхаться.

Когда пропев и проплясав,
Вы время чьё-то сократили.
"СПАСИ МЕНЯ! "- шепнёте вы,
Но я уже вам не спаситель.

Я умер, я лежу в мешке…

Посвящено всем безвременно погибшим медикам в борьбе с эпидемией 😔

( Козлова Наталия )
10:07 - Чернівецький промінь Мер не готовий розпрощатись з високою зарплатнею...

Мер не готовий розпрощатись з високою зарплатнею

Так завжди буває, якщо ти не маєш мізків: Каспрук відреагував на відмову свого заступника від премії
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
10:02 - Леся Воронюк З Днем народження, найкращий в світі батьку Олександр Воронюк! Будь здоровий і обережний на лікарській роботі. Шкода, що цього рок...

З Днем народження, найкращий в світі батьку Олександр Воронюк! Будь здоровий і обережний на лікарській роботі. Шкода, що цього року ми розділені сотнями кілометрів. Та все ж ми всі завжди поруч❤️ .

( Леся Воронюк )
10:01 - Yurii Chornei Україна не є і ніколи не була правонаступницею СРСР. Це для тих, хто не знав. Наступницею СРСР оголосила себе Росія. І забрала соб...

Україна не є і ніколи не була правонаступницею СРСР. Це для тих, хто не знав. Наступницею СРСР оголосила себе Росія. І забрала собі за це активи і борги СРСР за кордоном. А нинішні державні кордони України, яка утворилася після розпаду СРСР, було підтвердежно окремими двосторонніми міжнародними договорами з сусідами вже після 1991 року. В тому числі щодо Чернівецької області. І саме один із таких договорів підступно і віроломно, в односторонньому порядку, 2014 року порушила ...Росія. Натомість держава Україна дотримується всіх взятих на себе після 1991 року міжнародних зобов'язань і не несе жодної відповідальності за імперські злочини минулого, оскільки, як частина імперії, не була суб'єктом міжнародної політики. Навіяно вчорашніми дискусіями щодо деяких територіальних наслідків 77-ї річниці другого пришестя радянської влади в Чернівці та Північну Буковину.

( Yurii Chornei )
09:59 - Сокирянська районна державна адміністрація Атестація педагогічних працівників в умовах карантину Міністерство освіти і науки України рекомендує атестаційним комісіям усіх р...

Атестація педагогічних працівників в умовах карантину
Міністерство освіти і науки України рекомендує атестаційним комісіям усіх рівнів прийняти рішення про перенесення своїх засідань на період після карантину, однак у випадку нагальної потреби їх можна проводити онлайн. Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки від 27 березня 2020 року.
Так, в документі йдеться про те, що у випадку нагальної потреби у завершенні атестаційних процедур, що мають на меті п...ідвищення кваліфікаційних категорій, присвоєння педагогічних звань та прийняття рішення атестаційною комісією щодо проведення власних засідань у період карантину, необхідно забезпечити:
- проведення засідань атестаційних комісій в режимі онлайн, як за участі педагогічного працівника чи його представника, так і у випадку відсутності у нього можливості підключитися в режимі онлайн до відповідного засідання атестаційної комісії;
- подання необхідних матеріалів до атестаційних комісій засобами електронного та/або поштового зв’язку.
Якщо нагальне засідання атестаційної комісії неможливо провести онлайн, МОН рекомендує вжити всіх можливих заходів для мінімізації ризику поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, серед учасників відповідних засідань.
Зокрема необхідно:
- сформувати графік роботи атестаційної комісії, мінімізувавши можливість контактів учасників її засідань;
- скоротити кількість членів атестаційної комісії до мінімальної;
- проводити атестацію педагогічного працівника за його відсутності чи відсутності його представника, враховуючи наявні характеристики, атестаційні листи, документи про проходження підвищення кваліфікації тощо;
- вважати неявку педагогічного працівника чи його представника на засідання атестаційної комісії як відсутність з об’єктивних причин.
“В усіх випадках потрібно керуватися інтересами педагогічного працівника, який атестується”, – підкреслює МОН.
Так, МОН рекомендує відтермінувати до завершення карантину розгляд питань щодо відповідності (невідповідності) педагогічних працівників раніше присвоєній кваліфікаційній категорії.
Міністерство також рекомендує перенести атестацію, якщо атестаційна комісія не може прийняти рішення на користь педагогічного працівника через його відсутність чи відсутність його представника або через їх неможливість підключитися в режимі онлайн до відповідного засідання атестаційної комісії.
“За педагогічними працівниками у випадку перенесення їх атестації зберігається раніше присвоєна кваліфікаційна категорія до проведення атестації у встановленому законодавством порядку”, – наголошується у листі.

( Сокирянська районна державна адміністрація )
09:35 - Ivan Patarak У неділю 29.03 голова ОДА Сергій Осачук у відеозверненні сказав, що обмеження економічної діяльності може встановлювати лише облас...

У неділю 29.03 голова ОДА Сергій Осачук у відеозверненні сказав, що обмеження економічної діяльності може встановлювати лише обласна комісія з надзвичайних ситуацій.

У зв’язку з цим хочу щоб ми спільно з’ясували, які обмеження діють станом на 30.03.2020 року?

Які обмеження міської і сільських комісій не мають юридичної сили і не підлягають виконанню?

...

Хто може надати вичерпний перелік обмежень одним списком, а не купою протоколів комісії?

Фото просто для привернення уваги.

( Ivan Patarak )
09:30 - Чернівецький промінь Електропостачання відновлять до вечора Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv...

Електропостачання відновлять до вечора

Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv

У кількох населених пунктах Буковини не буде світла
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
09:20 - ТВА / TVA Офіційні дані Чернівецької ОДА...

Офіційні дані Чернівецької ОДА

( ТВА / TVA )
09:15 - Андрій Романцов Народ, майте розум....

Народ, майте розум.

( Андрій Романцов )
09:00 - Чернівецький промінь На Вашу думку, для політиків піаритись на епідемії коронавірусу це:...

На Вашу думку, для політиків піаритись на епідемії коронавірусу це:

( Чернівецький промінь )
08:52 - Олександр Пуршага З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! Миру здоров‘я та Божого благословення.......

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! Миру здоров‘я та Божого благословення....

( Олександр Пуршага )
08:40 - UA: Буковина 75 випадків зараження коронавірусною інфекцією підтвердили на Буковині...

75 випадків зараження коронавірусною інфекцією підтвердили на Буковині

( UA: Буковина )
08:33 - Юрій Бурега Одні з найкращих хвилин, які провів у колі друзів, долучивших до співу, на площі Центральній, в нашому місті. Одна з улюблених. Д...

Одні з найкращих хвилин, які провів у колі друзів, долучивших до співу, на площі Центральній, в нашому місті. Одна з улюблених. Дякую Лідіє Гаїна, за запрошення і організацію дійства.

Україно, Молюся за Тебе!
www.youtube.com
( Юрій Бурега )
07:55 - Yaroslav Petryshyn І я вважаю, що буде, як раніше. Епідемія іспанки була рівно 100 років тому, заразилося четверть населення землі, 10-20% заражених ...

І я вважаю, що буде, як раніше. Епідемія іспанки була рівно 100 років тому, заразилося четверть населення землі, 10-20% заражених загинуло.
Ніхто особливо нічому не навчився і не змінився.
Не дивлячись на першу світову війну та іспанку, через 19 років почалася друга світова війна.

Єдиний момент, зараз на Землі 8млрд людей, а не 2, як було тоді. І давно не було значної корекції чисельності населення.

( Yaroslav Petryshyn )
00:42 - Михайло Салітра Як всезнаючий таксист, відповідально заявляю, що Зеленському терміново почали шукати заміну. Рівень ненависті до нього з боку сус...

Як всезнаючий таксист, відповідально заявляю, що Зеленському терміново почали шукати заміну.

Рівень ненависті до нього з боку суспільства сягне свого піку за місяць-півтора. Плюс-мінус

Зважаючи на різні заходи обмеження в часи пандемії і наслідки вірусу в різних сферах, все відбуватиметься з геометричною прогресією

...

Причому, найщирішими ненависниками цієї "промежини між президентами" будуть ті, хто за нього голосував

І він піде. Швидше, ніж пішли всі попередні.

І тут для нас дві новини: хороша і погана.

Хороша в тому, що зєлі шукають заміну і ми більше не побачимо цього барана їбаного на тлі державних символів України

Погана ж у тому, що заміну квартальному довбойобу шукають олігархи, тягаючи старі-нові обличчя на свої канали

А це, друзя, свідчить про те, шо ціла закрита країна буде залежати від рішень кількох коломойських-ахмєтових і жити за тими правилами, які встановлять вони.

Іншого виходу нема. Інакше - постапокаліптичний хаос.

P.S: десь у фільмі про слугу народу медики і вчителі вже вийшли на зп 1700-1900 у.о.

РРS: зеленолобе стадо з мандатами вже думає, як відморозитись від свого паравоза.

Бо тікати, блядь, нема куди! Нєкуда бєжать! За стінами ВР - голодний люд і вірус, на який не подіє жоден імунітет. Навіть, депутатський).

РРРS:. ;)

( Михайло Салітра )

29 березня 2020
23:48 - Тонкота любімого автора https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/30516075.html…...

https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/30516075.html…

Спіймати Єрмака? Хто вів запис розмов брата керівника ОП і хто там ще фігурує – «Схеми»
www.radiosvoboda.org
( Тонкота любімого автора )
23:47 - Наталія Гусак Тут трішки про геометричну прогресію. Якщо коротко. Сьогодні ви шукаєте 2-3 друзів на шашлики. Завтра ми шукаємо 20-30 контактних ...

Тут трішки про геометричну прогресію.
Якщо коротко.
Сьогодні ви шукаєте 2-3 друзів на шашлики.
Завтра ми шукаємо 20-30 контактних осіб з можливим інфікуванням covid-19 як наслідок ваших карантинних шашличків.

( Наталія Гусак )
23:37 - Старик Володимир Перші кроки хрещеника в сонячному Кучурові. І чого це Шекспірові забаглося написати: "Crabbed age and youth Cannot live together"?...

Перші кроки хрещеника в сонячному Кучурові.

І чого це Шекспірові забаглося написати:
"Crabbed age and youth
Cannot live together"?

( Старик Володимир )
23:36 - Вячеслав Добровольский 🥵...

🥵

( Вячеслав Добровольский )
23:08 - Galina Mararash Дорогі друзі! Вашій увазі благодійна імпреза "Чернівчанка" скликає друзів",зорганізована ГО"Жіночий клуб"Успішна чернівчанка" сп...

Дорогі друзі!
Вашій увазі благодійна імпреза
"Чернівчанка" скликає друзів",зорганізована ГО"Жіночий клуб"Успішна чернівчанка" спільно з Благодійним фондом допомоги дітям,хворим на рак та лейкемію,"Подаруй Дитині Життя".
Вашій увазі 2-а частина.
Приємного перегляду!

Благодійний концерт "Чернівчанка" 2
youtu.be
( Galina Mararash )
23:05 - Сергій Зарайський Я тихо х*єю......

Я тихо х*єю...

"Фашисти", - евакуйовані з В'єтнаму українці відмовляються від проходження обсервації в готелі і вириваються із "Борисполя". ВIДЕО
censor.net.ua
( Сергій Зарайський )
23:01 - Сергій Зарайський Про буковинських шашличників-дебілів я розривався цілий день. А це друг скинув у приваті. КИЇВ сьогодні. 👿👿👿 Чи не пора рагулів вж...

Про буковинських шашличників-дебілів я розривався цілий день. А це друг скинув у приваті. КИЇВ сьогодні. 👿👿👿
Чи не пора рагулів вже наказувати великими штрафами та ув"язненнями, якщо не доходить ?!

( Сергій Зарайський )
22:50 - Sergei Vorontsov ЖИЗНЬ БЕЗ МАСОК Вспомнил сегодня описание эпидемии испанки Паустовским, он жил в Одессе тогда, заболела его знакомая. Воспаление ...

ЖИЗНЬ БЕЗ МАСОК
Вспомнил сегодня описание эпидемии испанки Паустовским, он жил в Одессе тогда, заболела его знакомая. Воспаление легких, осложнение итд. Его попросили подежурить с ней. Когда она проснулась, сказала ему: " Я сегодня умру, только не утешайте меня, а расскажите про остров Майорка, он приснился мне". Но Паустовский ничего не мог рассказать, тогда она попросила его сделать раствор для мыльных пузырей. а мыла не было... был единственный кусок, которым очень г...ордились. И они потратили его на пузыри, выдувая их вместе из стеблей старого забытого букета в вазе. Заполняя комнату пузырями, играющими на солнце. И к вечеру этой девушки не стало.
Эти лопающиеся, переливающиеся радугой мыльные пузыри, как символы исчезающих мечтаний о жизни. Какой то гениальный миг, на который он подоспел.
Думаю, как все таки он на грани оставался писателем, она - мечтательной девушкой, а смерть - смертью. И это как-то важнее масок. Вот я к чему. Вспомнил.

( Sergei Vorontsov )
22:49 - Сергій Зарайський Грьобані шашличники! Послухайте хоча б того, за кого голосували!...

Грьобані шашличники! Послухайте хоча б того, за кого голосували!

Медична система України не витримає, якщо понад 5% населення одночасно захворіють COVID-19, - Зеленський
censor.net.ua
( Сергій Зарайський )
22:34 - Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Всім кому цікава утворювана при ЧОДА Молодіжна рада області, а ОСОБЛИВО тим хто подав свої документи як кандидат у її члени - прис...

Всім кому цікава утворювана при ЧОДА Молодіжна рада області, а ОСОБЛИВО тим хто подав свої документи як кандидат у її члени - присвячується 😇😌

Пластовий Вишкільний Центр

Wow 😯 Крута новина💥

Ми запускаємо онлайн-навчання «Молодіжні ради», в рамках співпраці з молодіжною радою при КОДА😍

Онлайн-навчання складатиметься із 6 блоків:...
1️⃣ Що таке молодіжна рада? Мета та завдання молодіжної ради;
2️⃣ Нормативне забезпечення роботи;
3️⃣ Командотворення у молодіжних радах, як створити успішну команду;
4️⃣ Бренд молодіжної ради;
5️⃣ Успішні кейси молодіжних рад Київської області;
6️⃣ Саморозвиток та можливості молодіжної ради.

Після проходження 6 блоків навчання та виконання домашнього завдання, отримаєш крутий сертифікат від Пластового вишкільного центру👌

Для участі в онлайн-навчанні обов`язково заповнюй Google-форму 👇
https://forms.gle/HEENr1YJkC6bSW1K8 (https://forms.gle/HEENr1YJkC6bSW1K8)

Старт 28.03 о 18.00💥

#ПластовийВишкільнийЦентр
#PlastEducationalCenter

forms.gle
( Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації )
22:31 - Сторожинець Інфо +16 інфікованих на Буковині Всього 75 +4 в районі КАРАНТИН! СИДІТЬ ВДОМА!+16 інфікованих на Буковині Всього 75 +4 в районі КАРАНТИ...
+16 інфікованих на Буковині
Всього 75
+4 в районі
КАРАНТИН! СИДІТЬ ВДОМА!
+16 інфікованих на Буковині
Всього 75
+4 в районі
КАРАНТИН! СИДІТЬ ВДОМА!
( Сторожинець Інфо )
22:30 - Василь Забродський Цікаво!...

Цікаво!

«Айкидо с Коронавирусом»
medium.com
( Василь Забродський )
22:15 - Чернівецький промінь Про це щойно повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv...

Про це щойно повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук

Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv

Ще 16 буковинців захворіли на коронавірус
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
22:14 - Andrey Zhilkin А ви як робите?)))...

А ви як робите?)))

http://img1.joyreactor.cc/pics/post/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-%D0%9F%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D1%8B-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-5790095.gif?fbclid=IwAR2BQe_3EOuX-K0bFooud_ROP7zqrENQDjljhYW0uyKHHX4jUpHlQw5wH9Q
img1.joyreactor.cc
( Andrey Zhilkin )
22:10 - Олексій Каспрук Треба вміти шукати :)...

Треба вміти шукати :)

( Олексій Каспрук )
21:53 - Олексій Пономаренко Хроніка карантину. День 7 (16) Насичений і неймовірний день. Чудовий сонячний ранок, потім дуже кльова сімейна прогулянка на гору ...

Хроніка карантину. День 7 (16)
Насичений і неймовірний день. Чудовий сонячний ранок, потім дуже кльова сімейна прогулянка на гору Терентин.
Нарешті повилазили крокуси і їх дуже багато, щоправда вони в більшості в кущах афин і гогодз, тож масштаби передати не вдасться та й хмари набігли і світла не було
На верхах ще є сніг, а для Свята це як для мене гори. Він одразу хоче місити його. Сьогодні він нарешті набігався снігом вдосталь на полонині Думен.
Повернувшись смажив шашлик. І поки догорав кремль, а я допивав баночку чешського "Kozel", сонце продерлось крізь хмари і подарувало фантастичний захід.

( Олексій Пономаренко )
21:49 - Ivan Heshko Сидіти вдома це мистецтво:)Сидіти вдома це мистецтво:)...
Сидіти вдома це мистецтво:)Сидіти вдома це мистецтво:)
( Ivan Heshko )
21:43 - ТВА / TVA У порадах враховано історичний досвід служіння православних священиків під час епідемій https://tva.ua/…/medyky-i-sviashchenyky-pi...

У порадах враховано історичний досвід служіння православних священиків під час епідемій
https://tva.ua/…/medyky-i-sviashchenyky-pidhotuvaly-porady…/

Медики і священики підготували поради щодо служіння під час пандемії » ТВА
tva.ua
( ТВА / TVA )
21:34 - Василь Забродський Колись я адміністрував цю групу. Допомагав «розкрутити». Але мене вже давно звідти «зачистили». А купка недалеких сьогоднішніх мод...

Колись я адміністрував цю групу. Допомагав «розкрутити». Але мене вже давно звідти «зачистили». А купка недалеких сьогоднішніх модераторів, які вирішили, що вони боги і вершителі доль, тепер дають оцінку моїм дописав і вирішують, чи можуть вони бути там розміщені. Дехто з них, надто закохані в Каспрука і, з неприхованою прискіпливістю відслідковують будь-які мої «недоліки». Хоч головний мій недолік - це правда про дії їх «месії» - нашого мера.

( Василь Забродський )
21:28 - Віталій Гавриш ‼️В продовження до вчорашньої теми.⤵️ 🔴 В епоху діджіталізації значно збільшилися можливості для "віддаленого" вирішення нагальних...

‼️В продовження до вчорашньої теми.⤵️

🔴 В епоху діджіталізації значно збільшилися можливості для "віддаленого" вирішення нагальних питань.

Отож, знаходячись вдома та дотримуючись карантину, ви можете в онлайн режимі 📱,💻,🖥:...
▪️ оплатити комунальні послуги;
▪️ поповнити рахунок мобільного зв’язку;
▪️ сплатити послуги інтернет-провайдера;
▪️ переказати кошти комусь із близьких за допомогою свого комп’ютера або смартфону.

⚠️ Достатньо встановити на ваш ґаджет відповідний банківський додаток (Приват24, «ОЩАД 24/7», Monobank чи інший). Довідатися більше про ці платіжні сервіси, а також скористатися ними можна на офіційних сайтах.

📢 Просимо вас скористатися послугами онлайн-обслуговування для мінімізації контактів в період карантину та убезпечення від себе та близьких від можливих загроз.

🔴 Окрім того, досвід отримання дистанційних послуг стане для вас цінним помічником та дозволить заощаджувати час і після нормалізації епідеміологічної ситуації в країні.

#Чернівці #карантин #COVID19 #врятуйсвіт

( Віталій Гавриш )
21:21 - Козлова Наталия Учимся носить пижамы!...

Учимся носить пижамы!

Карантин на стиле | Журнал The Rake Daily
therakedaily.ru
( Козлова Наталия )
21:02 - Козлова Наталия С вами ничего не случиться, если вы вливания карантина не будете ходить в церковь. А вот если пойдёте... и вы и благодаря вам могу...

С вами ничего не случиться, если вы вливания карантина не будете ходить в церковь. А вот если пойдёте... и вы и благодаря вам могут умереть люди.

На Закарпатті жінка хвора на COVID-19 заразила 19 чоловік у церкві
bit.ly
( Козлова Наталия )
20:59 - Руслан Білоскурський Карантин не зупинив освітній процес на ЕКОНОМІЧНОМУ факультеті, змінилася лише його форма. Між викладачами та студентами налагодже...

Карантин не зупинив освітній процес на ЕКОНОМІЧНОМУ факультеті, змінилася лише його форма. Між викладачами та студентами налагоджено постійний контакт. На сьогодні заняття відбуваються онлайн згідно затвердженого розкладу з використанням технологій GoogleMeet та Zoom. Самостійна робота студентів організована за допомогою системи Moodle та сервісу GoogleClassroom.
Раніше заплановані екзаменаційні сесії для студентів заочної форми навчання (1-4 курси) переносяться на другу... половину квітня – травень з метою уточнення організаційних процедур авторизації та аутентифікації студентів під час заліків та іспитів. Разом з тим, студенти-заочники мають додаткову можливість онлайн навчання спільно з групами стаціонару.
Не зупинилася на факультеті і наукова робота. Триває активна підготовка до запланованих наукових конференцій, які будуть проведені у новому – дистанційному онлайн форматі.
Будьте здорові та до зустрічі в стінах ЕКОНОМІЧНОГО факультету!

( Руслан Білоскурський )
20:44 - Петро Брижак В боротьбі з коронавірусом, не забудьмо пригадати, низько схилити голови та подякувати тим, хто 76 років тому звільнили м. Сторожи...

В боротьбі з коронавірусом, не забудьмо пригадати, низько схилити голови та подякувати тим, хто 76 років тому звільнили м. Сторожинець і м. Чернівці від німецько-фашистських загарбників, давши нам можливість жити, творити, любити і...боротися.

( Петро Брижак )
20:39 - Sasha Bilous „Економіка — це складний механізм, який зупинити легко, а запустити знову дуже важко, адже це складні схеми зв’язків“. Oleksandr P...

„Економіка — це складний механізм, який зупинити легко, а запустити знову дуже важко, адже це складні схеми зв’язків“. Oleksandr Poberezhnyj

Бізнес в умовах карантину. Інтерв'ю з підприємцем Олександром Побережним
shpalta.media
( Sasha Bilous )
20:27 - Василь Забродський Ліки знайдено?...

Ліки знайдено?

( Василь Забродський )
20:05 - Сергій Зарайський Покажіть всім, у кого свербить шукати пригод на свою дупу і чужу голову!...

Покажіть всім, у кого свербить шукати пригод на свою дупу і чужу голову!

«Куди ви, б***ь, усі ходите?» Мери італійських міст емоційно заганяють жителів додому під час карантину — відео
nv.ua
( Сергій Зарайський )
19:58 - Василь Забродський Пісня про ліки і файне лікування!...

Пісня про ліки і файне лікування!

Gimmie Likkle / Finally - Jesse Royal (Official Music Video)
m.youtube.com
( Василь Забродський )
19:34 - Serhiy Sukhomlin #борімосяразом це коли борімося разом, а не одні роблять все а інший на центральних каналах слиною зливається... Мер майже щодня д...

#борімосяразом це коли борімося разом, а не одні роблять все а інший на центральних каналах слиною зливається...

Мер майже щодня дякує меценатам і волонтерам, і я їм дякую. Хтось масок привіз, хтось костюмів, хтось дезенфектори.

Класно дивитись спічі Олексія Павловича на центральних каналах з криками на владу в Києві яка нічого не робить, в той момент аж самому хочеться піти на виборчу дільницю і поставити галочку за нього, алееее, всі закупівлі МР є на Prozorro і тут цікава ...річ, Рада голова якої є Каспрук за весь час епідемії-карантину купили лише дизенфектор і маски 500шт і ті тільки для працівників ратуші ВСЬОООО

для лікарень НООООЛЬ ні масок ні захисних костюмів НІІІІЧООООГОООО, впринципі правильно бо на чому тоді буде піаритись кулявлоб і Максік Бурбак?
А якщо МР все закупить то тоді як кричати на Київ через центральні канали щоб підняти рейтинг?

#виборчакампанія2019 старт Каспруком дано

( Serhiy Sukhomlin )
19:01 - Шпальта Олександр Побережний — підприємець, член Клубу підприємців Буковини, засновник компанії, яка займається виробництвом одягу. За умо...

Олександр Побережний — підприємець, член Клубу підприємців Буковини, засновник компанії, яка займається виробництвом одягу. За умов карантину підприємство перепрофілювали, і тепер воно займається виробництвом масок індивідуального захисту багаторазового використання. За день працівники компанії шиють до двох тисяч масок. Першу тисячу одиниць Олександр безоплатно віддав міській раді, яка розподілила маски серед волонтерських організацій та міських служб.

Про ведення бізнесу за відсутности попиту, фінансові труднощі, з якими зіштовхнувся підприємець під час карантину, та прогнози і настрої Клубу підприємців Буковини читайте у матеріалі:

Бізнес в умовах карантину. Інтерв'ю з підприємцем Олександром Побережним
shpalta.media
( Шпальта )
18:52 - Ігор Сайко Ааааааааа...

Ааааааааа

Ігор Сайко

Крім закликів та пояснень наших місцевих ветеринарних лікарів, крім логічного мислення про кращий імунітет у власників тварин, про який я писав неодноразово, ма...ємо тепер думку лікаря, яка працює в Іспанії, де зараз, вслід за Італією, розгортається трагічний сценарій пандемії.
Хто не читає польською - можна перекласти через Гугл весь текст.
Я перекладу лиш цитату:
- Ми помітили, що серед медичного персоналу «кошатники» здорові та працездатні, навіть коли хтось із нашого професійного середовища захворіє. А ті, хто не має домашніх тварин, один за одним йдуть на лікарняні.
- Ви також почали помічати таку кореляцію серед пацієнтів, які звертаються?
- Пацієнтів, які йдуть до лікарні, також іноді запитують про ситуацію вдома. Серед тих, хто приходить до нас, я помітила, що у більшості з них немає домашніх тварин.
Повний текст польською: https://plus.gloswielkopolski.pl/psy-i-koty-u…/…/c1-14883093

plus.gloswielkopolski.pl
( Ігор Сайко )
18:07 - Катерина Пономарьова Сьогодні ми подумали про медиків психлікарні Пам‘ятаєте, у нас був збір на плитку в психлікарню, якій рухався дуже повільно? Ми то...

Сьогодні ми подумали про медиків психлікарні
Пам‘ятаєте, у нас був збір на плитку в психлікарню, якій рухався дуже повільно?
Ми тоді зібрали 22500 грн і вони лежали на рахунку
Сьогодні витрачено з рахунку #змінитипсихлікарню 11016 грн
Це 100 респираторів Бук-3 FFP3 і 13 ( все що було ) захисних окулярів...
Завтра все передаємо

ПС
Скільки психічно хворих людей, які поступають в лікарню є інфікованими?
Хто захистить лікарів, які працюють, на хвилиночку, в інфекційному відділенні психлікарні?
Тільки ми з Вами
Зараз працюємо над покупкою захисних костюмів

( Катерина Пономарьова )
17:55 - Сергій Зарайський Чиновник здійнив робочий візит до Китаю, а після повернення його помістили в карантин. Проте він відвідав громадську лазню, після ...

Чиновник здійнив робочий візит до Китаю, а після повернення його помістили в карантин. Проте він відвідав громадську лазню, після чого його затримали і розстріляли. Про це повідомляє південнокорейське видання Dong-A Ilbo.

У Північній Кореїрозстріляли чиновника за порушення карантину
glavcom.ua
( Сергій Зарайський )
17:46 - Сергій Зарайський Привіт від попів......

Привіт від попів...

На Закарпатттімайже 20 осіб заразилися коронавірусом під час церковної служби
glavcom.ua
( Сергій Зарайський )
17:36 - Вадим Міський 🛑 Прем'єр Денис Шмигаль почув меседж про фінансування НСТУ і не готовий підвищити бюджет до мінімально-життєздатного рівня. Такі б...

🛑 Прем'єр Денис Шмигаль почув меседж про фінансування НСТУ і не готовий підвищити бюджет до мінімально-життєздатного рівня. Такі бюджетні зміни стануть СМЕРТЕЛЬНИМИ для Суспільного мовлення.

Пане Прем'єре, почуйте: Якщо закладете додаткових 350 млн грн для НСТУ на погашення боргу, то одразу в держбюджет повернуться 470 млн грн арештованої у Швейцарії урядової гарантії (по цій же справі з "Євроньюзом", за яку стягують гроші зараз з НСТУ). Це додаткових 120 млн грн в дерджбюдже...т на рівному місці.

Цитата із посту Прем'єра в Телеграмі: "📺 Повністю поділяю твердження, що діяльність суспільного мовлення є особливо важливим у кризові часи. Саме тому на фінансування НСТУ уряд виділяє 1,2 млрд гривень, що більше, ніж було передбачено у 2019 році. Цьогоріч уже скасовані Євробачення та Олімпійські ігри, на які в бюджет закладалися додаткові кошти. Тому запропоновані зміни не мають бути суттєво відчутними для Суспільного".

Пояснюю: Насправді, такі зміни будуть СМЕРТЕЛЬНИМИ для Суспільного мовлення, тому що існує борг в 350 млн та арештовані рахунки, які не дозволяють здійснювати жодну господарську операцію. Без цього боргу, звісно, компанії б вистачило для виживання 1,2 млрд, які Ви пропонуєте.

P.S. Щодо Олімпіади та Євробачення: "Економія" складе 37 млн грн, а борг — 350 млн. Відчуйте різницю! Деталі нижче:

Олімпіада. Права були придбані минулого року. По перше, це мізерні кошти, по друге вони перейдуть в рахунок трансляцій перенесеної Олімпіади. Виробничі витрати — планувалися на рівні 30 млн грн., їх можна "зекономити".

Євробачення. Права на Євробачення — це частина членських внесків в ЄМС, їх окремо ніхто не повертає. Виробничі витрати — планувалися на рівні 7 млн грн., це теж "економія".

( Вадим Міський )
17:30 - Сергій Зарайський Останні новини. Передайте "шашличникам". Станом на обід 29 березня. Заголовок на сайті: "40 загиблих через Covid-19 у Румунії. Одн...

Останні новини. Передайте "шашличникам". Станом на обід 29 березня. Заголовок на сайті: "40 загиблих через Covid-19 у Румунії. Одному з потерпілих було 27 років"

( Сергій Зарайський )
17:27 - Ivan Heshko Потренувалися всі🏃🏻‍♂️:)...

Потренувалися всі🏃🏻‍♂️:)

( Ivan Heshko )
17:26 - Маріанна Антонюк Тут, мабуть, не видно... Але вони вже прилетіли! Біднятка, а від завтра ж знов похолодання... #лелеки...

Тут, мабуть, не видно... Але вони вже прилетіли! Біднятка, а від завтра ж знов похолодання...
#лелеки

( Маріанна Антонюк )
16:46 - Галина Єреміца Весна!)))...

Весна!)))

( Галина Єреміца )
16:42 - Марина Кирилюк Оновленні стандарти надання медичної допомоги...

Оновленні стандарти надання медичної допомоги

Стосується кожного - ЧЕРНІВЦІ

ПРО оновлений стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19

Готуйтеся до того, що після виклику на номер швидкої, Вас опитають на наявність симптомів....
І лише тоді будуть визначати, чи є покази виїзду бригади швидкої.
Якщо немає - рекомендації з лікування.

Офіційний документ тут: https://moz.gov.ua/uploads/3/19712-standart_ekstrenka.pdf

Ознайомтеся зі ступенями, за якими класифікують стан хворих та кількістю людей, які мають доглядати за хворим в домашніх умовах.

Чернівці ще не стикнулися з масовою проблемою захворювання.
Хай частка "не" так і лишиться на своєму місці.

Але. Будьмо обачними та проінформованими!

Стандарти надання медичної допомоги (50 сторінок) тут: https://moz.gov.ua/…/19713-standarti_med_dopomogi_covid_19.…

moz.gov.ua
( Марина Кирилюк )
16:39 - Шпальта У Міністерстві закордонних справ України розповіли, як повернутися в Україну з закордону на автівці...

У Міністерстві закордонних справ України розповіли, як повернутися в Україну з закордону на автівці

Повернутися в Україну на автівці: в МЗС розповіли, як самостійно вертатися з закордону
shpalta.media
( Шпальта )
16:27 - Сергій Зарайський Тук коронавірус - народний союзник?...

Тук коронавірус - народний союзник?

Шмигаль задумав урізати зарплати топчиновників удвічі: кого торкнеться
www.obozrevatel.com
( Сергій Зарайський )
16:21 - Чернівецький промінь Літак вже у Борисполі Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv...

Літак вже у Борисполі

Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv

Прилетів літак з Китаю із засобами захисту для лікарів, поліції та військових
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
16:13 - Клуб підприємців Буковини Клуб підприємців Буковини продовжує допомагати. Богдан Кіндрачук, представник Клубу підприємців Буковини передав 100 хірургічних к...

Клуб підприємців Буковини продовжує допомагати. Богдан Кіндрачук, представник Клубу підприємців Буковини передав 100 хірургічних костюмів для Чернівецького обласного клінічного кардіологічного центру та 30 – для
Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру.
Першій міській лікарні доставили необхідне.

( Клуб підприємців Буковини )
16:06 - Василь Забродський Вчора під час прогулянки із собакою, зустрівся із давнім приятелем. Як і я - собачником. Не підходячи один до одного ближче двох м...

Вчора під час прогулянки із собакою, зустрівся із давнім приятелем. Як і я - собачником. Не підходячи один до одного ближче двох метрів, поспілкувались. Він запитав мене, чому я став, таким собі, фейсбучним ворогом нашого мера? Для чого мені імідж очільника опозиції до нього? Адже у важкі часи потрібно допомагати один одному. Об‘єднавшись, усі разом боротись з бідою. Повинен визнати, що це було не перше подібне звернення до мене. Навіть дехто із близьких мені людей, вважають...

( Василь Забродський )
16:00 - UA: Буковина У трьох з них коронавірус підтвердили 27 березня. У ще двох – підозра на Covid-19....

У трьох з них коронавірус підтвердили 27 березня. У ще двох – підозра на Covid-19.

Троє буковинців, у яких підтвердили Covid-2019, у важкому стані
suspilne.media
( UA: Буковина )
15:47 - Сторожинець Інфо Шановні коментатори, які пишуть про «волонтери козли», «роблять бізнес», «продають маски за гроші людей» тощо. Цей допис присвячу...

Шановні коментатори, які пишуть про «волонтери козли», «роблять бізнес», «продають маски за гроші людей» тощо. Цей допис присвячується вам.

Ви взагалі думаєте, коли це пишете???
Чи переглядали ви прямі ефіри, інформаційні дописи/статті перед тим, як це писати?

...

Чи давали ви поради самим волонтерам, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації?

Чи ви тільки спроможні писати коментарі?

Для початку, вже який раз, кидаємо посилання на групу волонтерів у Viber - https://goo.su/0mPZ

Саме в цій групі ви можете вказати, як краще вчинити в якійсь ситуації, а не писати в коментарі, як всі все неправильно роблять, і як потрібно зробити.

Саме в цій групі можна взяти участь в опитуванні «Що робити з масками» - віддати на потреби в лікарню чи продати для людей по собівартості, а не писати «волонтери козли», «роблять бізнес» тощо.

Саме в цій групі можна напряму звернутись до одного з координаторів і запитати, чим саме ви можете допомогти, або підказати якусь круту ідею.

Саме в цій групі можна було дізнатись, на що пішли перші гроші, які були зібрані, і які плани на майбутнє.

Але простіше облити всіх брудом в коментарях на фейсбуці?

Хочемо, щоб ви зрозуміли - рішення не приймаються одноосібно! Перед тим, як щось зробити - запитується думка в людей!

Всі думки/ідеї завжди почуті.

Стосовно продажу масок/рукавичок

Пишемо вже, напевно, в 100 раз.

1. Проводилось опитування в якому більшість вирішила, що потрібно дати можливість придбати маски людям. В аптеці маски продаються по ціні від 15 грн. і є ОДНОРАЗОВИМИ. Тут вийшли прямо на виробника замовили маски ціною в 10 грн. БАГАТОРАЗОВІ (накладні, звіти напишуться) і по цій же собівартості продали.

2. Чому продали, а не роздали? Тому-що в нас районі мешкає більше 100 тисяч людей, а в самому місті близько 14 тис. Перша партія масок, якщо не помиляємось, була 700 шт., і якщо б їх роздали, то за що б придбали для інших людей? І дивіться пункт 1 - це вирішилось голосуванням.

3. Стосовно «передайте маски на села», «як жителям села добратись в місто, щоб придбати?» Тут все просто, ставайте координатором у себе в селі, вийдіть на зв‘язок з волонтерами і все буде. Ми фізично не встигаємо все координувати.

Давайте навчимось працювати разом, знаходити інформацію, яка вас цікавить, а не писати в коментарях, яка тут «зрада».

Хочете допомогти, маєте якісь власні ідеї, які допоможуть - заходьте в вайбер-групу, телефонуйте волонтерам - ДОПОМАГАЙТЕ реально.

Всім здоров‘я!

Karantinen Kommanden
goo.su
( Сторожинець Інфо )
15:29 - Вадим Міський Країни Заходу закликають забезпечити належне фінансування НСТУ. Спільна заява Представництва ЄС, Посольств США, Німеччини, Великоб...

Країни Заходу закликають забезпечити належне фінансування НСТУ. Спільна заява Представництва ЄС, Посольств США, Німеччини, Великобританії, Японії та Швеції.

( Вадим Міський )
15:28 - Ser Lazarev Розправи не повинно бути! До цієї громадянки повинна застосовуватись кримінальна відповідальність. І остаточне рішення має прийма...

Розправи не повинно бути!
До цієї громадянки повинна застосовуватись кримінальна відповідальність. І остаточне рішення має приймати СУД. Ми цивілізоване суспільство, ми не дикарі!

p.s.
Хоча, особисто бачив, бо працюю коло Чернівецької ОДА, як дана особа «активно займалась децентралізацією» свого села, контактувала з великою кількістю людей які зараз усі мусять бути в карантині.

''Не паліть хату!'' Жінка, яка заразила коронавірусом кілька сіл, попросила пробачення
www.obozrevatel.com
( Ser Lazarev )
15:21 - Сторожинець Інфо Нас 10 тисяч! Дякуємо, що ви з нами!Нас 10 тисяч! Дякуємо, що ви з нами!...
Нас 10 тисяч!

Дякуємо, що ви з нами!
Нас 10 тисяч!

Дякуємо, що ви з нами!
( Сторожинець Інфо )
15:02 - Сергій Зарайський 😟......

😟...

У Луцьку коронавірус виявили у директорки лікарні
www.pravda.com.ua
( Сергій Зарайський )
15:01 - Сергій Зарайський На Буковині не замовили ЖОДНОГО тесту через систему Prozorro. Ось так......

На Буковині не замовили ЖОДНОГО тесту через систему Prozorro. Ось так...

Prozorro відзвітувало про закупівлі тестів на коронавірус: 15 тисяч тестів за 7,2 мільйони
www.epravda.com.ua
( Сергій Зарайський )
14:43 - Вячеслав Добровольский Надіємось що так і буде , якщо вижевем !...

Надіємось що так і буде , якщо вижевем !

( Вячеслав Добровольский )
14:35 - Шпальта Рівень злочинности під час карантину знизився за всіма статтями Кримінального кодексу, проте активізувалися шахраї...

Рівень злочинности під час карантину знизився за всіма статтями Кримінального кодексу, проте активізувалися шахраї

Рівень злочинности під час карантину в Україні знизився на 30%
shpalta.media
( Шпальта )
14:35 - Сергій Зарайський 😔😔😔...

😔😔😔

Коронавірус убив 55-річного італійця в день народження дочки: трагічна історія жертви пандемії
www.obozrevatel.com
( Сергій Зарайський )
14:33 - Чернівецький промінь Чоловіки на обсервації Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv...

Чоловіки на обсервації

Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv

Понад 5 днів прожили на вокзалі в Мілані: двоє буковинців повернулися додому
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
14:31 - Liubov Vasylyk СЬОГОДНІ ПОЇЗД ІЗ МОСКВИ ПРИВІЗ УКРАЇНІ ЦІЛІ ВАГОНИ ВАТАВІРУСУ...

СЬОГОДНІ ПОЇЗД ІЗ МОСКВИ ПРИВІЗ УКРАЇНІ ЦІЛІ ВАГОНИ ВАТАВІРУСУ

( Liubov Vasylyk )
14:20 - Галина Єреміца Сьогодні працюю у весняній масці. Купила її вчора у магазині "Світлана" на вулиці Комарова за 15 грн....

Сьогодні працюю у весняній масці. Купила її вчора у магазині "Світлана" на вулиці Комарова за 15 грн.

( Галина Єреміца )
14:20 - ТВА / TVA Більше інформації - на сайті телеканалу ТВА: https://tva.ua/…/v-ukraini-khvorykh-na-covid-19-hospitaliz…/...

Більше інформації - на сайті телеканалу ТВА:
https://tva.ua/…/v-ukraini-khvorykh-na-covid-19-hospitaliz…/

В Україні хворих на COVID-19 госпіталізуватимуть лише у стані середньої тяжкості та тяжкому » ТВА
tva.ua
( ТВА / TVA )
14:00 - ТВА / TVA Арсеній Яценюк нагадав, що 2014 року він скоротив витрати на чиновницький апарат до 27 мільярдів гривень, а зараз вони становлять ...

Арсеній Яценюк нагадав, що 2014 року він скоротив витрати на чиновницький апарат до 27 мільярдів гривень, а зараз вони становлять майже 90 мільярдів гривень, тобто більші в 3,5 рази.

На час кризи потрібно допомогти безробітним та скоротити витрати на чиновників - Яценюк » ТВА
tva.ua
( ТВА / TVA )
13:44 - Сергій Зарайський А ми дивуємося. Це ще раз доводить: нема тестів - нема проблем ))...

А ми дивуємося. Це ще раз доводить: нема тестів - нема проблем ))

Щоб здати тест, мені знадобилося два дні, посвідка нардепа і 4100 грн, – Скороход
glavcom.ua
( Сергій Зарайський )
13:42 - Руслан Тулик Всім доброго ранку! Для того хто забув, сьогодні неділя :)...

Всім доброго ранку! Для того хто забув, сьогодні неділя :)

( Руслан Тулик )
13:40 - Ivanka Kapustianska Хотіла написати, доброго раночку, але вже явно не morning😎... Гарної неділі #stay_at_home...

Хотіла написати, доброго раночку, але вже явно не morning😎... Гарної неділі

#stay_at_home

( Ivanka Kapustianska )
13:30 - Василь Забродський Ото цікаво, а скільки заробітчан проживає в моєму районі? На Федьковича, Аксеніна, Суворова, Садовій? І чи справді вони стають чит...

Ото цікаво, а скільки заробітчан проживає в моєму районі? На Федьковича, Аксеніна, Суворова, Садовій? І чи справді вони стають читати такі оголошення? а хіба, повертаючись додому, вони не заповнювали відповідні анкети і не знають що робити?
Піар!!! Політичний піар в рік місцевих виборів на темі хвороби, як на мене цинічно і підло.
Додрукувати забули квадратик з хрестиком!

( Василь Забродський )
13:23 - Шпальта Уже завтра на національному телебаченні запустять освітній проєкт для учнів 5-11 класів. Телеформат має допомогти учням у навчанні...

Уже завтра на національному телебаченні запустять освітній проєкт для учнів 5-11 класів. Телеформат має допомогти учням у навчанні, поки ті сидять удома через запровадження в Україні карантину

Навчання через телевізор: в Україні запускають проєкт відеоуроків для учнів 5-11 класів
shpalta.media
( Шпальта )
13:00 - Сергій Зарайський 19 березня каналу byoblu24 дав велике інтерв'ю італійський нанопатолог з 40-річним стажем роботи в операційних, доктор і професор ...

19 березня каналу byoblu24 дав велике інтерв'ю італійський нанопатолог з 40-річним стажем роботи в операційних, доктор і професор Стефано Монтанарі (Stefano Montanari). У своєму шокуючому інтерв'ю він сказав, що в реальності безпосередньо від коронавірусу в Італії померли лише 3 людини (...)

.... проблема не у вірусі! Так, вірус є, він абсолютно новий. Я поки точно не можу сказати, чи розробили його в лабораторії, чи він прийшов від кажанів, або ще звідкись. Щодо мишей я дуже... сумніваюся, тоді вже відразу від єдинорогів.
Точно можу сказати – він новий і він молодий, він мутує з космічною швидкістю, він поки в фазі пошуку свого статусу, в якому він потім застигне. Вчора це був один вірус, а завтра – вже інший вірус. В Італії не той вірус, що був в Китаї. А в Німеччині не той, що в Італії.
А ще у нього неймовірна проникність, він надзвичайно контагіозний. Але у здорових він протікає безсимптомно.
За моїми припущеннями, якщо ми зробимо тести всім громадянам Італії, то виявимо, що як мінімум половина населення вже позитивна (тобто виробила природний імунітет)
Всі розмови про вакцину в цих умовах — шахрайство світового масштабу. Він так швидко мутує, що ми за ним не вженемося, створюючи вакцини. До того ж від цього типу вірусів не можна зробити щеплення. Ну зробиш щеплення, і можеш 200 раз їм перехворіти. На нього не виробляється імунітету! Якби я 50 років тому сказав своєму науковому керівнику про можливість прищепитися від коронавірусів, він би мене викинув за двері.

Безпосередньо від коронавіруса в Італії вмерло троє людей, половина населення вже має імунітет — професор Монтанарі
www.ar25.org
( Сергій Зарайський )
12:53 - Сергій Зарайський Болюча тема. В точку....

Болюча тема. В точку.

Відсутність справжніх, а не карикатурних еліт - причина перемоги невігласів на виборах в Україні
www.youtube.com
( Сергій Зарайський )
12:49 - Yurii Chornei Шкода, що вже не можу дізнатися живі подробиці про ті події у моєї чернівецько-буковинської рідні. Наприклад, у бабусі, яку "визво...

Шкода, що вже не можу дізнатися живі подробиці про ті події у моєї чернівецько-буковинської рідні. Наприклад, у бабусі, яку "визволили" сімдесят шість років тому. А після перших навідин сюди "визволителів", 1940 року, арештували, і, як з'ясувалося тільки наприкінці 80-х років, розстріляли 1941-го року у Комі АРСР її чоловіка.

Сімдесят шість років тому Чернівці стали радянською провінцією | Всі новини Буковини
buknews.com.ua
( Yurii Chornei )

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS