Регіональні новини України Live

   
22:59 - Yurii Chornei Актуальне читання, доступні видання....

Актуальне читання, доступні видання.

( Yurii Chornei )
22:52 - Марина Кирилюк Пост про бар‘єрність в нашому місті... Почну з 2017: саме в жовтні того року я зрозуміла значення «безбар‘єрне місто», коли поїхал...

Пост про бар‘єрність в нашому місті...

Почну з 2017: саме в жовтні того року я зрозуміла значення «безбар‘єрне місто», коли поїхала на навчання в Швецію і прожила тиждень в місті Упсала.
Перше, що мене вразило - це практично повна відсутність бордюрів по всьому місту.
По друге - це сенсорна плитка була скрізь, де починались пішохідні переходи....
По третє - це низькопідлоговий громадський транспорт в повному розуміння цього явища. Я вже мовчу, що автобуси екологічні і їздять на біогазі, виробленого з переробки сміття.

А тепер повертаюсь до 12 серпня 2020 року, Чернівці, сквер в центрі міста біля найкрасивішого костелу: цей сквер абсолютно недоступний для маломобільного транспорту та людей з інвалідністю, оточений навкруги різного роду бар‘єрами у вигляді високих бардюрів, розбитих сходів та якогось непорозуміння типу «пандус» ....

Я вже мовчу про засміченість і занедбаність самого скверу. Хоча сама локація має великий потенціал стати затишною окрасою міста, в якому залюбки будуть проводити час чернівчани та гості міста. На жаль, сьогодні ця частина міста дуже пасмурна і абсолютно недоступна.

Чи складно змінити цей сквер? Чи потрібно доя цього багато коштів?
На обидва питання одна відповідь - НІ.
Потрібно лише бажання влади зробити цей сквер затишним, гарним, чистим і безбар‘єрним.

( Марина Кирилюк )
21:57 - Дмитро Сірман Файний урожай ожини!...

Файний урожай ожини!

( Дмитро Сірман )
21:21 - Андрій Пишний Свободу не спинити!...

Свободу не спинити!

( Андрій Пишний )
21:00 - Igor Pomerantsev читая новости из Белоруссии, вспомнил стихи Евгения Карасёва (1937-2019). В этапе конвой вологодский Службу несёт справно. Вздумае...

читая новости из Белоруссии, вспомнил стихи Евгения Карасёва (1937-2019).

В этапе конвой вологодский
Службу несёт справно.
Вздумаешь рвать когти —...
Узнаешь что это за парни.
Будут дубасить долго,
Поигрывая желваками на скулах:
—Ты что же, забыл, что Вологда
Шутить не любит, паскуда!
Насмерть забьют — не помолятся,
закурят, как после работы.
Такие вот молодцы
Из вологодской роты.
А смотришь — русские лица,
ни одного уродины…
Хочу за них помолиться
И за тебя, Родина.

1966 г.

на фото Е. Карасёв

Читаючи новини з Білорусі, згадав вірші Євгена Карасьова (1937-2019).

На стадії колоні Вологди
Сервіс все добре.
Якщо ви хочете розірвати свої кігті -...
Дізнайтеся, що це за хлопці.
Вони триватимуть довго,
Граємо з жовтками на вилицях:
- Ну ти ж забув, що Вологда
Не любить жартувати, боягуз!
Вб ' ють смерть - не моляться,
Дим, як після роботи.
Молодці такі молодці
Від компанії Вологд.
А ви подивіться - російські обличчя,
Жодного виродка...
Я хочу молитися за них
І для тебе, Батьківщино.

1966 1966

на фото Е. Карасьов

( Igor Pomerantsev )
19:32 - Світлана Снітко О 21.00 на "Чернівецький промінь" з Ірина Антонюк, головою Сокирянської РДА. Nota bene! А, по-друге, коли дві красиві (тим паче) ж...

О 21.00 на "Чернівецький промінь" з Ірина Антонюк, головою Сокирянської РДА. Nota bene! А, по-друге, коли дві красиві (тим паче) жінки спілкуються про конститутивні (не плутаймо) для прогресу Сокирянщини питання - ну, гріх не подивитися.

( Світлана Снітко )
19:09 - Василь Забродський Наша пісня гарна й нова? Ще за той минулорічний франківський маргарин у садочках, який СБУшники виявили його потрібно було посадит...

Наша пісня гарна й нова?
Ще за той минулорічний франківський маргарин у садочках, який СБУшники виявили його потрібно було посадити. Але він Льошин «собутильник». Того Каспрук і захищав його.
Гнати нахєр!!!

( Василь Забродський )
18:55 - Святослав Вишинський Чернівці, вул. 28 червня...

Чернівці, вул. 28 червня

( Святослав Вишинський )
18:39 - Taras Polataiko плакат Андрія Єрмоленка...

плакат Андрія Єрмоленка

( Taras Polataiko )
18:00 - Irina Mironova Чернівці, привіт! така справа (достатньо термінова): є можливість прикрасити один з фасадів Чернівців муралом (великим), кошти є, ...

Чернівці, привіт!

така справа (достатньо термінова):
є можливість прикрасити один з фасадів Чернівців муралом (великим), кошти є, ескіз є, треба лише гарну стіну із мінімум гемору - тобто, якщо хтось є головою (другом Голови) ОСББ, ЖБТ, ЖРЕПу та зможе запропонувати свою стіну - пишіть!

...

*то має бути не приватна територія, а жвавий мікрорайон.

( Irina Mironova )
17:49 - Артем Жук Вибачте...

Вибачте

( Артем Жук )
17:22 - Сергій Зарайський Останні шкурняки Мунтяна, Або як депутати облради зірвали відстороненому посадовцю хлібну "справу лікарів" ІОН БЕЗ ФОРТУНИ / Мина...

Останні шкурняки Мунтяна, Або як депутати облради зірвали відстороненому посадовцю хлібну "справу лікарів"

ІОН БЕЗ ФОРТУНИ /

Минає тиждень з дня проведення 38-ої сесії Чернівецької обласної ради. Але її рішення досі не оприлюднені, а деякі навіть не підписані. Нічого дивного. Для облрадівського керівництва рішення неочікувані і неприйнятні. Більшість депутатів таки вийшла з покори і пройшлася нарешті серпом по відверто корупційним мунтянівським схемам.

...

Не випадково заступниця голови Інга Маковецька, яка 6 серпня вела пленарне сесійне засідання замість відстороненого НАБУ Івана Мунтяна (але поруч з ним!), не могла з себе видушити фразу «Рішення не прийнято!», коли депутати облради прокатали призначення кількох ставлеників Івана Миколайовича на посади генеральних директорів найбільш «хлібних» керівних кабінетів лікувальних закладів Буковини. Не пройшли кандидатури Сергія Цинтаря на обласну лікарню, Ігоря Малишевського на онкологічний центр і хмельничанки Наталії Свестун на керівника діагностичного центру.

Загалом «справа лікарів» мала стати для Івана Миколайовича останнім джекпотом разом зі схемами дерибану комунального майна, які процвітали усі роки його головування.

Аж тут через непоступливість депутатів облради повз кабінет голови пропливли валізи з вдячністю від претендентів на посади головних лікарів та їхніх груп підтримки. Зовсім не зайві перед місцевими виборами. До того ж, певно, з цього кейсу можна віддати хоча б частину багатомільйонного боргу за заставу у справі про брусницький хабар. А також за інформаційну підтримку окремих місцевих масмедіа, які виставляють слідчих НАБУ і прокуратури нерозумними хлопчиками, що взялися ніби на голому місці інкримінувати Мунтяну хабар у 400 тис у.о. за передачу в оренду санаторію «Брусниця».

Подробиці від Світлани Ісаченко читайте тут: http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=123376

( Сергій Зарайський )
17:05 - Дмитро Сірман Усім проблемам у Чернівцях здебільшого потрібні не тільки кошти, але й поштовх. Сьогодні, комійсійно, ми зрушили з мертвої точки щ...

Усім проблемам у Чернівцях здебільшого потрібні не тільки кошти, але й поштовх. Сьогодні, комійсійно, ми зрушили з мертвої точки ще одну кількарічну проблему мешканців вулиць Стефаника та Галицького.

Прокладання мережі водопроводу для цих людей перетворилось на справжній жах. Їхніми вулицями щодня курсують десятки сміттєвозів. Дорожнє покриття почало нагадувати поле бою.

Не буду вдаватись в деталі і розбирати проблеми через які цей об’єкт був заморожений. Наша команда взяла... на озброєння гасло не оглядатись назад і розвивати місто. Нещодавно на сесії міської ради мій колега Юрій Бурега спромігся переконати депутатів у доцільності дофінансувати цей проект.

Під час зустрічі підрядник отримав завдання в стислі терміни закінчити роботи та відновити дорожнє покриття.
Міська влада і мешканців будуть контролювати хід робіт.

Спільними зусиллями!

( Дмитро Сірман )

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS