Регіональні новини України Live

   
21:06 - Олексій Каспрук Проєкт «Нове шкільне харчування» запрацює у школах міста з нового року. Усі школярики 1-4 класів отримуватимуть безкоштовні повноц...

Проєкт «Нове шкільне харчування» запрацює у школах міста з нового року.

Усі школярики 1-4 класів отримуватимуть безкоштовні повноцінні сніданки, а учні старших класів, які мають пільги, - безкоштовні обіди.

Меню сніданків та обідів складено за рецептурним збірником Євгена Клопотенка.

...

У стравах відсутні трансжири, менше сол, більше овочів та спецій, цікавих комбінацій продуктів, які використовують у кулінарних традиціях різних народів. Враховано вікові особливості дитини, сучасні зміни у смакових уподобаннях дітей, результати опитування батьків у школах міста.

На пільгове харчування учнів з бюджету буде виділено майже 26,5 мільйонів гривень.

Виконком сьогодні затвердив граничну ціну вартості сніданків та обідів.

Сподіваюся, що вже цього тижня буде оголошено тендер і знайдуться підприємці, які зможуть за новим меню якісно та смачно харчувати наших дітей.

Прошу батьків активно долучатися до контролю за якістю харчування, цікавитися меню, новими стравами, які пропонуватимуть школярам з січня місяця.

Вірю, що зможемо не тільки удосконалити меню шкільних їдалень, а й купувати нове обладнання, розвивати практику «шведських столів», робити сучасні ремонти в харчоблоках та їдальнях.

( Олексій Каспрук )
20:39 - Василь Забродський EPT-5 2009 год Довиль. Мой первый выезд на ЕПТ. Первые призовые. Почти 11 лет назад....

EPT-5
2009 год
Довиль. Мой первый выезд на ЕПТ. Первые призовые. Почти 11 лет назад.

( Василь Забродський )
19:13 - Андрій Романцов виспавсі...

виспавсі

( Андрій Романцов )
19:09 - Вадим Гатеж Вже завтра Студентський парламент юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича передасть зібрані під час благодійної акції прод...

Вже завтра Студентський парламент юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича передасть зібрані під час благодійної акції продукти та харчі незахищеним людям!
Також ми оголошуємо завтра День добра та закликаємо всіх долучитись до нашого челенджу #поколінняНЕбайдужих
#ЮрфакЧнНУ
#StudparlamentCHNU

( Вадим Гатеж )
19:01 - Ліна Сімака Батьки, хочете мати красиві новорічні фото Ваших дітей, записуйте діток від 2 років на 8 фотосесій та 8 занять! Тривалість - міся...

Батьки, хочете мати красиві новорічні фото Ваших дітей, записуйте діток від 2 років на 8 фотосесій та 8 занять!

Тривалість - місяць. Оплата 1 500грн.
Графік- субота з 14 до 16, та неділя з 11 до 13 години. Запис 050-700-711-0 Ліна.

( Ліна Сімака )
18:52 - Андрій Романцов Як я йому заздрю...

Як я йому заздрю

( Андрій Романцов )
17:19 - Петро Брижак Переоцінити важливість роботи синоптиків складно. Усі ми стикаємося з нею щодня, коли вирішуємо чи брати парасольку, як одягнутися...

Переоцінити важливість роботи синоптиків складно. Усі ми стикаємося з нею щодня, коли вирішуємо чи брати парасольку, як одягнутися тощо. Не лише прості люди, а й більшість галузей промисловості без синоптиків взагалі як без рук.
Однак, професійне свято цих спеціалістів досить нове. Його заснували у 2003 році. Щорічно 19 листопада в Україні відзначають своє професійне свято усі синоптики - люди, які ведуть обробку даних, що стосуються будь-яких змін у кліматі.
День працівни...ків гідрометеорологічної служби встановлений Указом Президента України у 2003 році. Дата для святкування вибрана не випадково. Саме в середині листопада в 20-х роках минулого століття заснували українську гідрометеослужбу. Вони прогнозують ймовірні коливання температур та атмосферного тиску, визначають частоту та кількість опадів та інші показники, від яких залежить робота багатьох галузей країни. Інформація синоптиків про гідрометеорологічні явища дозволяє вчасно запобігти всіляким ударам стихії.
Отож щиро щиро бажаємо працівникам цієї служби міцного здоров'я, точних прогнозів та частіше ясної погоди.

( Петро Брижак )
17:01 - Петро Брижак Міжнародний день студента - прекрасна нагода привітати та висловити своє захоплення від імені Сторожинецької міської ради студентс...

Міжнародний день студента - прекрасна нагода привітати та висловити своє захоплення від імені Сторожинецької міської ради студентству та викладачам Сторожинецького лісового коледжу, вручити грамоти та грошові винагороди, подякувати викладачам за творчість і вагомі здобутки в підготовці майбутніх фахівців, а студентству за небайдужість до життя громади, активну участь в спортивному та культурно-мистецькому житті і звичайно ж за успіхи в навчанні. Щиро дякую за приємне спілкування і насолоду від творчості!

( Петро Брижак )

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS