Коронавірус Live

   
20:19 - Сергій Зарайський У 2015 році Білл Гейтс виступив на конференції TED. Промову почав зі згадки про те, як за часів його дитинства всі боялися ядерної...

У 2015 році Білл Гейтс виступив на конференції TED. Промову почав зі згадки про те, як за часів його дитинства всі боялися ядерної загрози. На екрані в цей час показали вибух бомби. «Та зараз найбільший ризик глобальної катастрофи виглядає не так, – сказав мільярдер, – Натомість це виглядає приблизно так». На екрані з’явилося збільшене зображення вірусу, який виглядав дуже схожим на новий коронавірус, що викликає хворобу COVID-19.

«Якщо що-небудь раптом вб'є мільйон людей за ...наступні декілька десятиліть, то, швидше за все, це буде високоінфекційний вірус, ніж війна. Не ракети, а мікроби», – сказав далі Гейтс. Це відео почали масово тиражувати у соцмережах і на деяких сайтах у 2020-му, під час спалаху коронавірусу у світі. Мовляв, Білл Гейтс передбачив пандемію ще у 2015-му.

Та у своїй промові він навіть не використав жодного разу слово «коронавірус». Виступ стосувався епідемії, спричиненої вірусом Ебола. Під час спалаху від цієї хвороби загинуло більше 10 тисяч людей. Гейтс справді казав, що світ може бути неготовим до подібних спалахів інших епідемій у майбутньому. Через це, на його думку, наступна епідемія буде значно руйнівнішою за Еболу: «Наступного разу, можливо, нам не пощастить».

До речі, Білл Гейтс не вперше озвучує свої думки про подібні світові загрози. У своїх публічних виступах, в інтерв’ю і блогах він не раз підкреслював, що світ не готовий до нових пандемій. Тому тут правильніше було б сказати, що Білл Гейтс попереджав про загрози вірусів, аніж «передбачив» саме COVID-19.

( Сергій Зарайський )
18:08 - Андрій Шалєєв Солідарність - об'єднує – це проєкт, яким можна дійсно пишатись! Сьогодні, в Чернівецькій області, наші партійці та громадські ак...

Солідарність - об'єднує – це проєкт, яким можна дійсно пишатись!
Сьогодні, в Чернівецькій області, наші партійці та громадські активісти продовжують розповсюджувати допомогу у вигляді пакунків з продуктовими товарами та предметами першої необхідності.
Це можливо завдяки Фонду Порошенка, який по всій країні розпочав реалізацію даного проєкту, що покликаний допомагати людям в умовах кризи та через загрозу поширення коронавірусу.

Зареєструватись, як для тих, хто потребує допомоги, так і для тих, хто має можливість її надати, можна на сайті https://v2020.org.ua/

( Андрій Шалєєв )

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS